23 detsember 2021

Kronoloogia: kui vana on Ameerika?

Varuge omale kann kohvi ja palju tunde, et uurida ja aru saada, mida järgnev kirjutis endas tegelikult sisaldab. Kohati võib teksti olla raske jälgida ja asjadest aru saada, kui puuduvad taustateadmised, Korben Dallase taustateadmised. Alljärgnev tekst on pärist Korben Dallase sulest ja on mingil määral minu poolt moonutatud (nii vähe kui võimalik). Inglise keelseid pilte ma ümber ei tõlkinud.

Otsustasin jagada mõningaid kronoloogiaga seotud spekulatsioone. Nad ütlevad, et kronoloogia on teadus ajaloosündmuste ajas asukoha määramiseks. Praegusel kujul on narratiiviga kooskõlas olev kronoloogia täielik segadus. Allpool on minu mõtted. Ma ei väida, et kõik, mida allpool näete, on õige. Märkasin mõningaid omapäraseid detaile ja lõpuks mängisin mõne numbriga.

Toon välja mõned kronoloogilised (numbritega seotud) kokkusattumused. Kas võib juhtuda, et mõlemad Ameerikad loodi/viidi oma praegustele positsioonidele 321–529 aastat tagasi? 

Siin on mõned ajaloolised kuupäevad:

1492: avastati Ameerika (teise nimega Uus Maailm).

1700: Vene kalendrireform.

7208: Rahu loomine tähetemplis või maailma loomine tähetemplis.

01.01.1700 Venemaa "ärkas" sel päeval, mitte aastal 7208.

376–476: Lääne-Rooma impeeriumi langemine.

1453: Ida-Rooma impeeriumi ehk Bütsantsi impeeriumi langemine.

1152: Jeesuse sünd Fomenko järgi. 

1000 lisatud aastat.

Mõned meist kahtlustavad, et meie ajaloolisele ajajoonele on lisatud tuhat aastat. Näib, et niinimetatud "pime keskaeg" loodi selleks, et meie ajalugu "teha suuremaks". Täname härra Fomenkot probleemile tähelepanu juhtimise eest. Nende jaoks, kes seda teemat uurivad, on probleem vaieldamatu. Samal ajal pole üksmeelt selle üle, miks võidi meie ajajoonele lisada täiendav aastatuhat?

Soodustavad tegurid: j, J, i, I

Fomenko arvas, et need tähed tähendasid:

j, J: Jeesus

i, I: Iisus

Mõistagi, ei oleks 1576 pKr võrdne I576-ga.

1576 – aasta, 1576 Jeesusest.

I576 – aasta, 576 Jeesusest.

I576 + 1000 = 1576.

I576 ≠ 1576.

Näib, et ülaltoodud selgitus töötab seni, kuni jõuame selliste kuupäevadeni.  



1656 aasta allikas.

Kui kronoloogia on õige, peaks sama kehtima ka j ja J kohta. Kuid ma pole kindel, et see nii on. Vaatame seda 1652. aasta kaarti.



Siin on näide, kuidas 1-d ja 7-d samal kaardil välja näevad. 


Kui see siin on aasta 1587... 


Mis aasta see siis on? j615, 7615 või 1615? 


Teistel sarnastel kaartidel näeme midagi sellist: 


Asja keerulisemaks muutmiseks pean teile pakkuma allolevaid tabeleid sellest raamatust, mis avaldati MDCLXXXV ehk 1685. aastal. 

See on omamoodi naljakas, kuid "I" ehk "1" on ainus selgelt eristatav ja järjepidev kujund.



Elu ei muutu lihtsamaks, kui liigume edasi müntide juurde. Allpool olev 1717. aasta münt näitab, et tuttava välimusega "1" oli mingil hetkel selgelt teada. 


Kahjuks me tegelikult ei tea, millal see "mingi hetk" juhtus, sest meil on ka selliseid münte, millel olev "1" näeb välja nii.


Ja ärgem unustagem "I-d". 


Ometi pole asjad nii selged, kui paistavad. Pöördume "J" poole. Mis aasta see siis oli?

Georgius II vermitud münt aastal J737? Miks mitte I737 või 1737. 



Kes teab, mis aasta on allolevatel müntidel? 



Nüüd, kui oleme näinud ebaloogilisusi müntidel, vaatame seda puulõiget.
"Kääbuse Jakim Volkovi pulm 14. novembril 1710 Peterburis vürst A. D. Menšikovi palees"
Graveering on dateeritud 1711. aastast.


See on täielik segadus, nagu näete. Meil on mingi imelik sümbol ja täht, mis sarnaneb tähega "j", mis näitab "1". Meil on ka "J" = "7". 


29 augustil J782 uppus tema Majesteedi laev ROYAL GEORGE Spitheadi kannas: mille läbi sai surma umbes 900 inimest: kelle hulgas oli ka julge ja kogenud ohvitser kontradmiral KEMPENFELT


Siin on see, mis pildi allosas on kirjas. Kas oleme kindlad, et pilt avaldati vahetult pärast selle loomist?
Miks nad kasutasid "J", kui nad võisid selgelt printida "1"? 


Milline segadus.....
Nagu ma näen, kui meie kronoloogiasse tõepoolest sekkuti, ei juhtunud see üleöö. Teisisõnu, pidi olema periood, kus eksisteeris koos kaks või enam kronoloogilist süsteemi. See aga oleks kaasa toonud kronoloogiliste süsteemide kattumise.
Kas võis olla, et mis tahes "sündmus järgsel" põhjusel eeldati i475-i492 paiku, et "i,I,j,J - Jeesusest alates" ja kui ilmus "1"  siis mõisteti viga, kuid seda oli juba hilja parandada?
Kas võis olla, et need, kellel oli autoriteeti, teadsid "i, I, j, J" tegelikku tähendust, kuid otsustasid kohandada meie ajalugu, lisades ajajoonele täiendava aastatuhande?
Millistel asjaoludel võiks kumbki juhtuda ilma, et massid (inimesed) seda ei märkaks? 


Meile räägitakse, et Joseph Justus Scaliger (1540-1609) ja prantsuse jesuiit Dionysius Petavius ​​(1583-1652) olid need, kes andsid meile selle, mis meil on.
Scaligeri teos De emendatione temporum (1583) muutis iidse kronoloogia tajutud ideed. See näitas, et iidne ajalugu ei piirdunud ainult kreeklaste ja roomlaste omaga, vaid hõlmas ka pärslaste, babüloonlaste ja egiptlaste oma, kes seni tähelepanuta jäetud, ning juutide oma, keda seni käsitleti eraldiseisvana.
Scaligeril õnnestus rekonstrueerida kadunud Eusebiuse kroonika – üks väärtuslikumaid antiikdokumente, eriti väärtuslik antiikkronoloogia jaoks. Selle trükkis ta 1606. aastal oma Thesaurus temporum'is, kuhu ta kogus, taastas ja järjestas kõik säilinud kronoloogilised säilmed kreeka või ladina keeles.
Petavius ​​oli sisestanud mõned meisterlikud väitekirjad kronoloogiast; aastal 1627 tõi ta välja oma De doctrina temporum'i ja hiljem Tabulae chronologicae (1628, 1629, 1633, 1657).
See ületas Scaligeri teose De Emendatione temporum (Pariis, 1583) ja valmistas ette pinnase benediktiini töödele. 

Arvamus: Kui i564 või j564 oleks tõesti mõeldud tähendama aastat 564, mitte 1564, ei leia me pärast narratiiviga ühilduvat aastat 1475 enam palju algsest tähendusest. Pärast ~1475 (=i475) hakati muudatusi tegema. Raamatute ja arhiivide põletamine tagas selle, et säiliks väga vähe tõendeid. Scaliger lõi ja parandas sellele ajal uue narratiivi.
Vana: i, I, j, J kasutati ikka nii nagu ette nähtud ja tähendasid "aastat Jeesusest". Tekste oli veel säilinud siiski palju, kuid hakkas kujunema uus õpetus.
Sellest ajast alates näeme selliseid asju nagu Vesuuvi purse aastatel 79 pKr, 472 pKr (1482 pKr) ja 1631 pKr. Purse toimus ainult ühe korra, kuid narratiivi koostajad muutsid selle mitmeks purskeks.
Pärast aastat1700 hakati uut narratiivi aktiivselt massidesse suruma. Mõned teadsid endiselt oma ajalugu, kuid aastatega ja ajupesuga kadusid teadmised kiiresti. 

Kahjuks on vanimad trükitud tekstid, mida me näeme, dateeritud 1500. aastate lõpust. Ja neid on väga raske lugeda. Osa 1475. aasta eelsetest trükitud raamatutest kopeeriti käsitsi ümber ja muudeti.
Müntide puhul oli asju natuke raskem kohandada... või nii vähemalt tundub.
Vaadake 1454–1455 Gutenbergi piibli fontide keerukust. See on väidetavalt varaseim suurem raamat, mis on trükitud massiliselt (loomulikult Euroopas). Kes võiks terve mõistuse juures unistada edukast ärist, kasutades sellist keerukat kirjatüüpi? 
Aastatel 1436–1450 töötas Johannes Gutenberg välja riistvara ja tehnikad maatriksitest tähtede valamiseks, kasutades seadet, mida nimetatakse käsivormiks.
Gutenbergi võtmeleiutis liikuvate metalltähtedega trükimasin oli esimene praktiline vahend, mille abil sai teha odavaid koopiaid kirjastantsidest tervete raamatute trükkimiseks tohututes kogustes, muutes  trükiprotsessi elujõuliseks.


Võrrelge nüüd 1681. aastal kasutatud kirjastiiliga. Millisele neist oleksite pigem teie 400-500 aastat tagasi teinud käsivormi?
Muide, nende kahe kirjatüübi vahe on ~230 aastat.
Kas nad taandarenesid või mis? 


Aastad 1492, 7208 ja 1700.

Arvan, et need kuupäevad on üsna märkimisväärsed. Ühest küljest on meil aasta 1492 ehk aasta, mil hr Columbus (väidetavalt) avastas Ameerika. Teisest küljest on meil venelased, kes "ärkasid" aastal 1700. Ometi pole venelased kunagi "kogenud" aastat 1699. Miks? Sest kui nad 31. detsembril magama läksid, oli nende aasta 7207. Nad ei ärganud kalendrireformi tõttu kordagi aastal 7208. Mis on selle ühine nimetaja?
Columbus avastas "uue maailma" 1492. aastal.
1700. aastal oleks Venemaal olnud aasta 7208 alates "Maailma loomisest tähetemplis".
Mõistagi on meil "uus maailm" ja "loodud maailm". 


Tähetempel

Nagu varem mainitud, lugesid venelased oma aastaid alates "Maailma loomisest tähetemplis." Keegi ei tea tegelikult, mida see tähendab. Sellisena on seda tõlgendatud. Allolev pilt näitab minu tõlgendust "Tähetemplist." Arvan, et "tempel" võib tähendada meie terraariumit


Meil on järgmine info:
Aasta 7208 "maailma loomisest tähetemplis" võrdub...aasta 1700 Jeesusest.
See on punkt, kus ma tahaksin tuua välja selle 1492. aasta? maailmakaardi, mille autoriks (väidetavalt) on Martin Behaim. Võibolla on teist paljud seda kaarti varem näinud. Ja mõned teist on kindlasti näinud ka versiooni kaardist, mis sisaldab täiendavaid maid põhjas. Ja enamik meist pole kunagi mõelnud tõsiasjale, et kaart on ülaosa ära lõikamise tõttu puudulik.
Kus on ülejäänud kaart? 
On üsna ilmne, et sellel kaardil pole Põhja- ega Lõuna-Ameerika mandreid. Põhjused võivad olla iseenesestmõistetavad. "Uus maailm" oli veel avastamata. 

1492

Mis siis, kui ülaltoodud kaardil oleks tõepoolest kujutatud mõlemat Ameerikat 1492. aastal või i492 liigutati kuidagi oma praegusele kohale? Seetõttu vajus või liigutati ka Atlantis/Hyperborea uude asukohta. Ma saan aru, et see kõlab ülimalt naeruväärselt, kuid see polnud mina, kes ütles, et tõde on väljamõeldisest alati kummalisem. 


Ma ei väida, et midagi sellist juhtus üleöö. See võis võtta aastaid... võis kuluda kümneid aastaid. Selliste mõõtmetega sündmused võisid kaasneda mõned suured katastroofid, kataklüsmid ja õnnetused.
Vaadake mõnda katkendit sellest Scaligarian 1655. aasta raamatust. Minu meelest oli ajajoon juba kohendatud ja "Bull shit" juba kasutusele võetud. Kuid see viitab endiselt mitmesugustele "naudingutele", mida inimesed neil päevil nautima pidid. Kuna raamat trükiti 1655. aastal, mainisid nad Vesuuvi vaid ühel korral, aastal 472. Millegipärast ei jõudnud nende kajastus 1631. aastani.
79 eKr enam mitte: Pompei maeti 1631. aastal.



Ma kahtlustan, et see, mida näete allpool, ei juhtunud 1260 aasta jooksul. Arvan, et kõik need erinevad kataklüsmid toimusid suhteliselt lühikese aja jooksul.
641–381 = 225 aastat? 
Aga see on minu isiklik arvamus, me räägime vähem kui 75 aastast.
Eraldi märkusena võib öelda, et pärast alloleva lugemist ei tundu meie aasta 2020 nii halb. 





See siin on minu lemmik. Nendel narratiivide koostajatel pidi olema super igav, et sellist jama välja mõelda.
Prints Popiel ІІ oli legendaarne 9. sajandi lääneslaavi goplanide ja polaanide hõimu valitseja ning viimane Piasti-eelse dünastia Popieliidide liige. Nagu lugu edasi läheb, tormas torni hiirte ja rottide hulk (kes olid toitunud Popieli surnute põlemata kehadest), närisid seinu läbi ning neelasid Popieli ja tema naise elusalt. 


Siis oleks millegi sellise tulemuseks? See? 


Kurat, kes teab? Võib-olla nägi see välja selline... 


Seletus: ma pakun, et Columbuse avastatud "Uus maailm" ja "Maailma loomine tähetemplis" olid sama sündmus. Kui see tõesti nii on, tähendaks see järgmist:
Aasta 1492 = aasta 1700 = aasta 7208.
Alternatiivne viis ülaltoodud kuupäevade esitamiseks näeb välja järgmine:
Aasta i492 = aasta 1700 = aasta 7208. 

Ma arvan, et aasta 492 loeti Jeesusest ja aastale 1700 oli juba lisatud 1000 aastat. 
Hüppan edasi ja jätkan järgmiste spekulatsioonidega:
1700–1492 = 208
700–492 = 208
Aasta 7208 oli tegelikkuses aasta 208 "Maailma loomine tähetemplis".
Aastat 7208 tõlgendati valesti ja kujundit "7" tabas sama saatus kui numbrit "1", kui see "segi aeti" tähega. Või vastupidi, täht aeti segi (või esitati tahtlikult valesti) numbriga. 

Rõhutan veelkord: Ameerika avastamine Columbuse poolt ja "Maailma loomine tähetemplis" oli sama sündmus. Põhjus, miks nad pidid Ameerika avastama, oli tingitud sellest, et Ameerikat polnud seal enne 475.–492.
Märkus. Siin peame mõnda kuupäeva lähemalt uurima.
7208 – maailma loomine tähetemplis
475 – Lääne-Rooma impeeriumi langemine
1453 – Ida-Rooma impeeriumi langemine
1492 – Ameerika avastamine
472 - Vesuuvi purse
1482 – Vesuuvi purse
1631 – Vesuuvi purse 

Aasta 7208 (vorming)

- Maailma loomine Tähetemplis -​
Venemaa kasutas Bütsantsi kalendrit kuni 1700. aastani. Aga... üheski Bütsantsi kalendri allikas ei mainita "Maailma loomist tähetemplis".

Bütsantsi kalender oli kalender, mida Ida-Ortodoksi kirik kasutas alates aastast umbes 691 kuni 1728 oikumeeniline patriarhaat.

See oli ka Bütsantsi impeeriumi ametlik kalender aastatel 988–1453 ning Kiievi Venemaa ja Venemaa ametlik kalender alates u. 988 kuni 1700. Kasutatakse teistes Bütsantsi Rahvaste Ühenduse piirkondades, näiteks Serbias.
On palju 1700. aasta järgseid münte, mis on dateeritud kirillitsa numbritega. Kus aga on kõik Vene mündid enne 1700. aastat, mis oleksid sarnaselt dateeritud? 


Kirillitsa numbrite hindamiseks liidetakse kõigi arvude väärtused: näiteks ѰЗ on 700 + 7, mis teeb 707. Kui arv on suurem kui 999 (ЦЧѲ), kasutatakse tuhande märki (҂) ja korrutatakse numbri väärtus: näiteks ҂Ѕ on 6000, samas kui ҂Л҂В näidatakse kui 30 000 + 2000, mis teeb 32 000.
Minu arusaamist mööda oleks meil vaja münti, mille number algab ҂Ѕ.​
Iga seni nähtud münt algab tähega ҂A, mis on sarnane allpool toodud 1704 ehk ҂AѰД-ga.
Näiteks 6873 dateeritud mündil oleks ҂ЅѾOГ. Pole kindel, kas sain õigesti aru. 
Kus on kõik need 6000ndate mündid? 


Kus on tema 1699 ehk 7207, 1698 ehk 7206, 1697 ehk 7205 ja 1696 ehk 7204 mündid.
Kus on tema eelkäijate dateeritud mündid?
Kuni 1718. aastani märgiti müntidel vermimisaastat kirillitsa numbrisüsteemi abil, mis põhines numbrite tähestikulisel tähistusel, kasutades kirillitsa või glagolitsa tähestikku.
Alates 1718. aastast hakkasid nad üle minema araabia numbritele. 


See on tõeliselt kummaline.
Ma ei leia ühtegi Vene münti, mis on dateeritud enne 1700. aastat.
Ma ei leia ühtegi venekeelset raamatut, mis oleks trükitud enne 1700. aastat ja mis oleks dateeritud numbriga, mis algab tähega ҂Ѕ.​
Kuidas me teame, et sellel on midagi pistmist tuhandetega?

Aasta: 475 = i475 = 1475?
Alustuseks ütlen, et 475 on väga oluline aasta, kuid see on ka ligikaudne. Minu arusaamist mööda tähistab see aasta 475 alates Jeesusest (mis iganes või kes Jeesus tegelikult oli). 

Need, kes mind jälgivad, on teadlikud, et jagan arvamust nn Vana-Rooma aja valest dateerimisest. Ometi juhtus midagi umbes aastal 475 pKr. Narratiiv kinnitab, et see oli Rooma impeeriumi lääneosa järkjärguline langemine ja selle lagunemise ametlik kuupäev oli 476 pKr.
Ja Euroopale langes 1000 aasta pikkune pimeda keskaja periood.


Ei pea olema ajugeenius, et kahtlustada, et 475 pKr ja 1453 pKr võisid olla umbes 22-aastase vahega ja tähendada sama ajaloolise olemise lõppu (mis iganes see ka oli). See eeldus nõuab enamiku selles ajaveebis olevate artiklite või käsitletava teemaga üldiselt kursis olemist. See on punkt, kus mõned vanemad tekstid võivad abiks olla. Arvestades, et me lähtume Jeesusest, tahtsin ma pakkuda seda 1690. aastatel tehtud Ilmutuse raamatu analüüsi. Peame meeles pidama, et 1690. aasta sobis hästi Scaligariani järgsesse ajavahemikku ja kuupäevad võivad olla umbes 1000 aasta võrra kaugemal.

1693 raamat

Sisu ületab enamasti minu arusaamise taseme. Mulle tundub, et see, mis meil siin on, sisaldab mingisugust võtit kronoloogiasfääridele.
Märkus: Jehoova on ladina keeles heebrea יְהֹוָה‎ Yəhōwā, hääldatakse tetragrammatonist יהוה‎ (YHWH), Iisraeli Jumala õige nimi heebrea piiblis ja seda peetakse üheks seitsmest Jumala nimest judaismis.
Mida võiks j või J tegelikult tähistada? 




Lugesin ülaltoodud raamatust päris mitu lehekülge ja ma arvasin algul, et sain nende arvutustest aru. Olin paar korda lähedal, aga sellega see lõppes. Kuid mõned asjad siiski ei nõua liiga palju ajuresursse:
Kuidas sai "see mõistlik ajaloolane" Sokrates oma teostes märkida isikut Cyril of Alexandria? Cyril Aleksandriast sündis 775 aastat pärast Sokratese surma.
Sokrates (umbes 470 eKr – 399 eKr).
Cyril Aleksandria (umbes 376 pKr – 444 pKr). 

Aasta 437 pKr – täpne aasta, millest Aegade ja Aastaaegade Isand arvas, et on hea dateerida oma aegade ehk valitsemisaja algust.
Taaniel 2:21 – Jumal on see, kes muudab aegu ja aastaaegu ning kõrvaldab kuningad ja ülendab kuningaid. Ta annab tarkadele tarkust ja arusaajatele teadmisi.
Miks peaks Jumal määrama oma aja alguse aastaga 437 pKr?
Ja mida see võiks meile ja kronoloogilistele probleemidele tähendada.
Kas võis juhtuda, et 437 pKr = i437 = j1? (Jehoova?)
Aasta 475 pKr – Lääne Keisri langemine.
See on Lääne-Rooma impeeriumi narratiivi väidetav langus.
476. aasta alguses pidi võimule saama Kaheksas kuningas. 

Piibli Kümme Kuningat

Ma ei usu ennustusi ja pole kaugeltki usklik. Piibel on kas etteplaneeritud (SkyLabi poolt) teekonna kaart või on kirjutatud pärast sündmuste toimumist. 

Ilmutuse 17:9-11.
9: See nõuab mõistust ja tarkust: seitse pead on seitse mäge, millel naine istub;
10: need on ka seitse kuningat, kellest viis on langenud, üks on, teine pole veel tulnud, ja kui ta tuleb, peab ta jääma vaid natukeseks ajaks.
11: Mis puutub metsalisesse, kes oli ja mida ei ole, siis see on kaheksas, kuid kuulub seitsme hulka ja läheb hukatusse. 

Taaniel 7:23-24.
23: Nõnda ütles ta: Neljanda metsalise puhul on maa peal neljas kuningriik, mis erineb kõigist kuningriikidest, ja see neelab kogu maa, tallab selle maha ja purustab selle tükkideks.
24: Mis puutub kümnesse sarve, siis sellest kuningriigist tõuseb kümme kuningat ja teine tõuseb nende järel; ta erineb endistest ja kukutab kolm kuningat. 

Ma saan aru, et keegi ei tea tegelikult, kes need seitse kuningat olid, rääkimata sellest, kes kaheksas (9. ja 10.) pidid olema. Spekulatsioone on palju.
Ausalt öeldes kõlab see värk lapsikult, kes parafraseerib tehnilist juhendit, millest ta aru ei saa. Siis aga üritab muu maailm mumbo-jumbo põhjal tehnilist juhendit uuesti luua.


Näen järgmist:
Midagi juhtus... aastal 400pKr või 1400 või i400 või j400.
Lääne-Rooma impeerium lagunes aastal 475 pKr (võimalik, et i475 või 1475).
Ida-Rooma impeerium lagunes aastal 1453 (võimalik, et i453 või 453 pKr).
Ameerika kingiti meile aastal 1492 (võimalik, et i475 või 475 pKr).
Trükipress leiutati Euroopas 1440ndatel (võib-olla i440ndatel või 440ndatel pKr).
450. aastad pKr (ja veidi kaugemalgi) olid kataklüsmid.
Vesuuv purskas aastal 472 pKr (võimalik, et 1472 või i472 või 1482 või i482 või 482 pKr).
Peeter Suur nõustus standardiga tõenäoliselt aastal 1492 (võimalik, et i492 või 492 pKr).
jne jne jne...
Ja sellele kõigele järgnes kunsti kujutava Capriccio varemete tekkimine. 

Sündmuste kattumine: 1400. aastad 1600. aastatega.
Kahtlustan, et enamik 1400. ja 1600. aastatel aset leidnud sündmustest juhtus sama 100 aasta jooksul. Kõige paremini sõnastatud argument, mis seda mõistet toetab, on ilmselt see artikkel:
Ametlik aasta 1520 vastab tegelikule aastale 1705 ja langeb kokku nelja peamise episoodiga:
1) alates eelmisest etapist kuni Saalomoni templi ordu pärija Püha Johannese ordu Rhodose templi langemiseni:
2) Euroopa võitluse algusega Itaalia, Rooma ja Hispaania Krooni kontrolli eest; 
3) Cortési poolt Mehhiko valdusesse võtmisega (Ribagorça krahv ja Cortés, keiserlik veri Konstantinoopolist, Laskaris Comnenuse suguvõsa, Püha George'i Konstantinuse ordu juhid). 
4) nn kristliku lääne skismi algusega, mis sai alguse aastal 1520 (1705) Martin Lutheri kirjutatud teosega "Babüloni vangistus".
Ametlik aasta 1540 vastab aastale 1725 ja see langeb kokku Jeesuse Seltsi asutamisega, mis mõne aastakümne pärast suunab Euroopa, Põhja-Aafrika, Lähis-Ida ja Pärsia peamiste keiserlikud kojad koostööle ajaloo rekonstrueerimisele India, Hiina, Jaapani ja Ameerikaga. See lavastus täidab ajalooraamatuid 16. ja 17. sajandi kujutluspildiga, kõik need raamatud on ilmunud sellest ajast peale, kuid vanemate kuupäevadega.
1725. aastal lepitakse kokku Viini lepingus, mis lõpetab aastakümneid kestnud võitlused kogu Euroopas. Kokkulepetest saab ülemaailmne pakt, mis seadustab poole maailma jagamise hiljuti taasloodud Euroopa riikide vahel. Jeesuse Selts loodi siis, mitte varem, ning selle põhitegevuseks oli messialiku piibli levitamine ja ajaloo rekonstrueerimine, ühitades kõik maailma kalendrid. 

Isiklikult arvan, et kattuva – SEGAMISE – perioodi aastate täpset arvu pole võimalik kvantifitseerida. Ma arvan, et erinevate "ühe ja sama" tüüpi sündmuste kuupäevi korrigeeriti iseseisvalt. Ilmselt kuuluvad ka need sinna.
Pompei hävitamine: 1482 ja 1631 – 149-aastase vahega.
Võltsaastates saame 1631 - 482 = 1149 aastat
1149 aastat on peaaegu 1152 (Jeesuse sünd Fomenko järgi)
See sündmus oli väga populaarne. Sellel on kaks täiendavat kuupäeva – 79 pKr ja 472 pKr.
Kolumbus vs Peeter Suur: 1492 ja 1700 – 208-aastane vahe. 

Lisaks, kui "i, I, j, J" tähistavad 1000 lisaaastat, kuid Jeesus sündis tõepoolest aastal 1152 pKr...
Kas me ei jõuaks ajajoonele lisama "+152 aastat"?
Ja siis võib-olla on meil need 222 aastat üle 1000-st, mida kaaluda.
Ma pole kindel, kas need spekulatiivsed arvutused on X-185 probleemiga kuidagi seotud. Kahjuks ei ole mul piisavalt piibliteadmisi, et need 222 aastat kõrvale heita. Ma ei ole piibliteadlane ja paganate kuude arvutamine on üle minu võimete.

Tuleks Paganate ajad uuesti läbi vaadata.


Ma lõin võimaliku ajaskaala. Selle X-185 faktori tõttu ei tea me tegelikult, mis millal juhtus. Kui 1540=1725, 1482=1631 ja 1491=1699, on enamiku 15.–17. sajandi sündmuste ajajoonele asetamine praktiliselt võimatu. Ma lõin uue ajaskaala alates Jeesuse sünnist nullaastal.



Kuninganna Christina

Vasa koja liige Christina oli Rootsi kuninganna aastast 1632 kuni troonist loobumiseni 1654. aastani. Christina loobus troonist 6. juunil 1654 oma nõbu Charles Gustavi kasuks. 


 1626-1689

Miks on selles artiklis Rootsi kuninganna? Siin on põhjus:


Maal kujutab Palazzo Barberinis korraldatud karusselli Rootsi kuninganna Christina auks, kes saabus Rooma 1655. aastal pärast katoliiklusse pöördumist ja kroonist loobumist.
Sündmust kirjeldatakse erakordse tähelepanuga detailidele, andes igaühele paljudest tegelastest üllatava individuaalsuse. Oluline on meeles pidada, et tegemist oli tegeliku sündmusega, mida Filippo Gagliardi ja Filippo Lauri "kirjeldasid erakordse tähelepanuga detailidele".
See ei ole mingi väljamõeldud üritus. Meile öeldakse, et see juhtus tegelikult.
Kas "need" on tõelised või riietatud/kunstlikud?
Ma pole päris kindel, mida tähendas "karussell" aastal 1656. 

Küsimus nr 1: kes see võiks olla?
Versioon nr 1: Kristus
Versioon nr 2: Antikristus
Versioon nr 3: rollimäng 


Ülaltoodud pildil on selgelt näha Vana-Rooma jumal Janus. Ta on alguste, väravate, üleminekute, aja, duaalsuse, ukseavade, käikude, raamide ja lõppude jumal.
Miks on meil Rooma jumal Janus kristlikul üritusel kohal?
Millised algused, üleminekud ja lõpud olid meil aastal 1656 pKr ja milline on tegeliku sündmuse täpne kujutamine?

Kontrollige seda draakoni asja? Kas see draakon päris? 


Ülaltoodud sündmus dateeriti aastasse 1656. Mis võiks olla selle sündmuse õige kuupäev (kui Jeesuse sünd oli loenduspunktiks)?
1656 = i656 = 656 pKr?
1656–1152 = 504 pKr?
i656 – 185 = 471 pKr?
i656 - 208 = 448 pKr?


LÕPP


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar